Place |
Time |
Relay |
School |
City |
State |
1 |
1:22.91 |
Eric Schultz (12), Chris Szekely (12), Greg Rogers (11), Sean
Regan (11) |
LaSalle College High School |
Wyndmoor |
PA |
2 |
1:22.92 |
Sam Skinner (12), Nels Snyder (12), David Schriesheim (11),
Max Grodecki (12) |
New Trier High School |
Winnetka |
IL |
3 |
1:23.02 |
Teo D'Alessandro (12), Santo Condorelli (11), George Frank
(12), Emiro Goosen (11) |
The Bolles School |
Jacksonville |
FL |
4 |
1:23.17 |
Jonathan Beck (11), Tyler Testman (12), Spencer DeShon (11),
Jonathan DesCombes (11) |
Capistrano Valley High School |
Mission Viejo |
CA |
5 |
1:23.35 |
Nick Bigot (10), Robert Heim (12), RJ Williams (9 ), Alan
Winder (12) |
Terra Linda High School |
San Rafael |
CA |
6 |
1:23.57 |
Sam Shimomura (12), Stephen Shilling (12), Cooper Burrill (9
), Mitchell Hamilton (12) |
Bellarmine College Preparatory |
San Jose |
CA |
7 |
1:23.61 |
Alex Hardwick (10), Andrew Tomiczek (12), Nathan Novak (10),
Ryan Dudzinski (9 ) |
Upper St. Clair High School |
Upper St. Clair |
PA |
8 |
1:23.63 |
Scott Jollymour (11), Mackey McGibben (12), Bret Hinrichs
(11), Tom Kremer (12) |
Sacred Heart Preparatory |
Atherton |
CA |
9 |
1:23.71 |
Payton Sorenson (12), Derek Buckley (12), Derek Marske (12),
Edgar Febres (11) |
Mountain View High School |
Mesa |
AZ |
10 |
1:23.83 |
Corey John (10), Patrick Brown (12), Oliver Maarse (10), Fred
Abramyan (12) |
Loyola High School |
Los Angeles |
CA |
11 |
1:23.90 |
Aaron Greenberg (11), Maverick Hovey (12), Michael Solfelt
(11), Bryce Boston (11) |
Eden Prairie High School |
Eden Prairie |
MN |
12 |
1:23.93 |
Brandon Anders (11), Tomas Gimenez (12), Jack Morris (11),
Jason Deana (12) |
North Penn High School |
Lansdale |
PA |
13 |
1:23.99 |
Blake Motal (11), Liam Karas (10), Ari Marks (12), Christian
Garkani (11) |
Corona Del Mar High School |
Newport Beach |
CA |
14 |
1:24.14 |
Brooks Reavill (12), Avery Reavill (12), Chris Mukasa (11),
Joseph Shepley (10) |
Phillips Exeter Academy |
Exeter |
NH |
15 |
1:24.17 |
Matt Veldman (12), Michael O'Malley (11), Anthony Bonnar (12),
Stan Grotkiewicz (12) |
Carl Sandburg High School |
Orland Park |
IL |
16 |
1:24.26 |
Gary Adams (12), Christian Grindal (12), Jules Lawrence (11),
Jacob Gonzales (11) |
Klein Collins High School |
Spring |
TX |
17 |
1:24.32 |
Jake Kelzer (10), Logan Jastremski (12), Jesse Smith (12),
Brendan Michaelsen (12) |
Bloomington High School South |
Bloomington |
IN |
18 |
1:24.33 |
John Galvin (12), Jack Hendricks (11), Bradford Johnson (12),
Grant Johnson (11) |
Saint Xavier High School |
Cincinnati |
OH |
19 |
1:24.34 |
Nick Dulak (12), Bryan Wasberg (12), Craig Wasberg (10), Eric
Chisholm (12) |
Rockford High School |
Rockford |
MI |
20 |
1:24.42 |
Andrew Dobbs (11), Tate Ramsden (11), Nathan Stinson (12),
Adam Cornett (12) |
Montgomery Bell Academy |
Nashville |
TN |
20 |
1:24.42 |
Will Raynor (12), Sean Tate (9 ), Connor Magee (12), Matt
Medara (12) |
Omaha Creighton Preparatory School |
Omaha |
NE |
22 |
1:24.45 |
Sven Campbell (11), Grant Sivesind (10), Tor Jensen (12),
Robbie Ashby (12) |
Campolindo High School |
Moraga |
CA |
23 |
1:24.47 |
Erik Risolvato (11), Garrett Diltz (12), Logan Curl (11),
Zachary Diltz (12) |
Lima Shawnee High School |
Lima |
OH |
24 |
1:24.50 |
Jake Kingsford (12), Jeandre Pretorius (12), Ory Tasman (12),
Avery Warrington (12) |
Winter Park High School |
Winter Park |
FL |
25 |
1:24.57 |
Thomas Tedrow (12), Mitch Alters (12), Brian Giannetti (11),
Stephen Watson (10) |
North Canton Hoover High School |
North Canton |
OH |
25 |
1:24.57 |
Sean Heiden (12), Brandon Sillhart (12), Jason Vottero (11),
Alex High (12) |
Wilson High School |
West Lawn |
PA |
27 |
1:24.60 |
Billy Walsh (12), Nick Menninga (11), Patrick Franken (12),
Ben Anderson (12) |
Madison Memorial High School |
Madison |
WI |
28 |
1:24.66 |
Mark Brown (12), John Eber (12), Nate Kilian (12), Brennan
Maisch (11) |
Dexter High School |
Dexter |
MI |
28 |
1:24.66 |
Zack Snyder (12), Aaron Figurski (12), Andrew Steehler (11),
Kevin Intrieri (12) |
McDowell High School |
Erie |
PA |
28 |
1:24.66 |
Gottfried Eisenberger (12), Delaney Brock (12), Niklas
Friederici (11), Descartes Holland (11) |
Pine Crest School |
Fort Lauderdale |
FL |
31 |
1:24.67 |
James Fisher (12), Michael Bundas (11), Matt Stevens (12),
Adam Whitener (11) |
Saline High School |
Saline |
MI |
32 |
1:24.76 |
Patrick Park (10), Alex Rosen (11), Forrest Davis (11), Jeremy
Wong (12) |
The Peddie School |
Hightstown |
NJ |
33 |
1:24.77 |
Yousef Alaskari (12), Luke Torres (12), Fernando Bohorquez (9
), Daniel Spas (11) |
American Heritage School |
Plantation |
FL |
34 |
1:24.78 |
Jonathan Astashinsky (11), Zechariah Banks (12), Roman Sarapin
(12), Oneil Wood (12) |
Carmel High School |
Carmel |
IN |
34 |
1:24.78 |
Brian Clark (12), Sam Mitchell (12), Jay Hickey (12), Josh
Brooks (11) |
Centerville High School |
Centerville |
OH |
34 |
1:24.78 |
Kevin Glenn (12), John Ferretti (11), Ryan Wilkinson (12),
Kyle Darmody (11) |
Providence High School |
Charlotte |
NC |
37 |
1:24.79 |
Collin Turner (9 ), Andrew Sovero (12), Austin Butt (12), Jes
Stephens (12) |
McDonogh High School |
Owings Mills |
MD |
38 |
1:24.81 |
John Murray (12), Garrett Mize (11), Shu Han Cheng (12), Cory
Bolleter (12) |
Churchill High School |
San Antonio |
TX |
39 |
1:24.84 |
Austin Flager (11), Zachary Kauffman (12), Austin Bernth (11),
Terry Peoples (12) |
Northridge High School |
Middlebury |
IN |
40 |
1:24.88 |
Paul O'Hara (11), Patrick Reyes (12), Madison Hardimon (12),
Sean Sullivan (12) |
Gonzaga College High School |
Washington |
DC |
40 |
1:24.88 |
Connor McGoldrick (10), Harry Wood (12), Bobby Wurtz (12),
Jamal Willis (11) |
William Penn Charter School |
Philadelphia |
PA |
42 |
1:25.00 |
Scott Crosthwaite (12), Steven Curry (12), Tom Power (11),
John Hammond (12) |
Birmingham Groves High School |
Beverly Hills |
MI |
42 |
1:25.00 |
Andrew Eiken (12), Kevin Butz (12), Sam Hiller (11), Tom
Hubbard (12) |
Naperville North High School |
Naperville |
IL |
44 |
1:25.04 |
Steve Castillo (11), Nate Postell (12), Matt Dyer (12), Adam
Johnston (12) |
Highland High School |
Highland |
IN |
45 |
1:25.07 |
Thomas Trace (10), Joey Long (11), Adam Dodson (12), Andrew
Rabe (12) |
Upper Arlington High School |
Upper Arlington |
OH |
46 |
1:25.11 |
Chris Webb (12), Gabriel Espinosa-Novoa (11), Brad Dorsey
(10), Joseph Bryan (12) |
Brophy College Preparatory |
Phoenix |
AZ |
46 |
1:25.11 |
James Ross (12), Jason Ring (12), Will LaCosta (11), Alex
Mango (12) |
The Pingry School |
Martinsville |
NJ |
48 |
1:25.15 |
Zach Suter (11), Grayson Magruder (11), Ben Fry (12), Clark
Smith (11) |
Regis Jesuit High School |
Aurora |
CO |
49 |
1:25.19 |
Ivancovich Brock (12), Tommy Allen (12), Elijah Barrow (12),
Matthew Bilello (12) |
Clovis West High School |
Fresno |
CA |
50 |
1:25.22 |
Andrew Seliskar (9 ), Miles Oakley (10), Nathan Hughes (12),
Stephen Seliskar (12) |
Thomas Jefferson High School For Science And Tech |
Alexandria |
VA |
51 |
1:25.23 |
Ryan Brander (12), Jon Salomon (9 ), Ryan Hianik (12), Thomas
Pollick (12) |
Glenbrook South High School |
Glenview |
IL |
51 |
1:25.23 |
Ross Palazzo (9 ), Adam Motter (12), Brendon Mulcahey (9 ),
Jimmy Dagley (12) |
Hudson High School |
Hudson |
OH |
53 |
1:25.24 |
Jackson Miller (11), Garrett Middleton (10), Lucas Lin (12),
Matt Horner (9 ) |
Las Lomas High School |
Walnut Creek |
CA |
54 |
1:25.26 |
Joseph Steinkamp (11), Theodore Steinkamp (11), Samuel Lorentz
(11), Joseph Krahulik (10) |
North Central High School |
Indianapolis |
IN |
55 |
1:25.30 |
Michael Forbes (10), Austin Miller (12), Adam Nelson (10),
Jason Haney (12) |
Damien High School |
La Verne |
CA |
56 |
1:25.31 |
Avery Bub (12), John Sanden (10), Knox Hitt (12), Stefano
Vrolijk (11) |
The Woodlands High School |
The Woodlands |
TX |
57 |
1:25.32 |
Bryan Wiener (12), Ayrton Kasemets (10), Connor Black (11),
Matt Marcotte (12) |
Mundelein High School |
Mundelein |
IL |
57 |
1:25.32 |
Connor Trimble (11), Matt Zimmerman (12), Matt Gustafson (11),
Dan DiSalle III (12) |
St. Francis de Sales High School |
Toledo |
OH |
59 |
1:25.33 |
Charlie duPont (12), Riley Springman (10), Sean Duggan (12),
Alex Pena' (10) |
Lake Highland Preparatory School |
Orlando |
FL |
60 |
1:25.41 |
Vinny Tafuto (11), Shota Nakano (11), Philip Mancuso (12),
Kyle Ruddle (12) |
Hershey High School |
Hershey |
PA |
61 |
1:25.44 |
Kevin Su (11), Colin Hong (10), Evan Li (11), Michael Leung
(12) |
Monta Vista High School |
Cupertino |
CA |
62 |
1:25.49 |
Kyle Coan (10), Nick Bell (11), Ryan Penney (12), Kevin Coan
(10) |
Los Osos High School |
Rancho Cucamonga |
CA |
63 |
1:25.52 |
Connor Schroyer (11), Will Leach (11), Brian Portland (9 ),
Danny Thomson (12) |
Hinsdale Central High School |
Hinsdale |
IL |
63 |
1:25.52 |
Tennyson May (12), Kevin Yee (12), Robbie Fluegge (12), Kyle
Weikert (12) |
Miramonte High School |
Orinda |
CA |
65 |
1:25.56 |
Viken Huening (12), Tommy McGuire (11), Justin White (11), Dan
Kelly (12) |
Fenwick High School |
Oak Park |
IL |
66 |
1:25.67 |
Nathan Christian (10), Peter Simcox (10), Henry Chamberlain
(12), Charlie Pophal (11) |
Saint Ignatius High School |
Cleveland |
OH |
67 |
1:25.71 |
Devyn Hughes (12), Ricky Lehner (12), Geoffrey Carter (11),
Chris Rogers (10) |
Parkview High School |
Lilburn |
GA |
68 |
1:25.72 |
Patrick Kiefer (12), Andrew Reynolds (11), Garrett Wescott
(12), Hunter Funk (12) |
Klein High School |
Klein |
TX |
69 |
1:25.75 |
Jack Spore (11), Jack Ryan (11), Matt Nephew (11), Max Irwin
(11) |
Bloomington High School North |
Bloomington |
IN |
69 |
1:25.75 |
Corey Nix (12), Radu Prunoiu (12), Ben Maxwell (12), Trent
Sandwisch (10) |
Frisco High School |
Frisco |
TX |
71 |
1:25.77 |
Josh Gill (11), Alex Duster (11), Buddy Franson (12), Connor
Huff (12) |
Dubuque Senior High School |
Dubuque |
IA |
71 |
1:25.77 |
Patrick Conaton (10), Dale Wallace (12), Declan Kennon (10),
Joseph Eiden (11) |
Fordham Preparatory School |
Bronx |
NY |
73 |
1:25.81 |
Luke Kaliszak (10), Matthew Chen (12), Joey Carbone (9 ), Sam
McHugh (10) |
The Baylor School |
Chattanooga |
TN |
74 |
1:25.83 |
Cody Molisee (12), Tore Grasso (11), Jeremy Estes (11), Gunner
Braden (11) |
Boulder City High School |
Boulder City |
NV |
75 |
1:25.86 |
Matthew Bucter (11), Brian Gaydon (12), Jonathan Kane (12),
Nikita Polovinkin (12) |
Leland High School |
San Jose |
CA |
76 |
1:25.88 |
Jack Wallar (10), Chris McGue (12), Ethan Whitaker (10), Blake
Pieroni (10) |
Chesterton High School |
Chesterton |
IN |
77 |
1:25.91 |
Dillon Williams (11), Adam Pendergraft (11), Brandon Carson
(11), Sean Bloore (10) |
Monte Vista High School |
Danville |
CA |
78 |
1:25.94 |
David Howard (11), Evan Zheng (12), John Holden (12), Charlie
Morales (11) |
Fairport High School |
Fairport |
NY |
79 |
1:25.98 |
Jimmy Yoder (11), Daniel Bridgers (11), Andrew Cuttic (12),
Henry Loong (12) |
Lassiter High School |
Marietta |
GA |
80 |
1:26.01 |
Tim Martin (10), Ty Arthur (12), Austin Smith (12), Zach
Blankenbeker (12) |
Jeffersonville High School |
Jeffersonville |
IN |
80 |
1:26.01 |
Brooks Powell (12), Kyle Lang (11), Matt Munoz (12), Nathan
Townsend (11) |
Kingwood Park High School |
Kingwood |
TX |
82 |
1:26.03 |
Jason Williams (12), Shaun Van Huyssteen (10), Zachary
Perrotti (12), David Morgan (12) |
Palm Harbor University High School |
Palm Harbor |
FL |
83 |
1:26.07 |
Cody Tanabe (11), Justin Roberto (12), Clayton Young (11),
Mason Miller (9 ) |
San Ramon Valley High School |
Danville |
CA |
84 |
1:26.09 |
Ted Singley (12), John Ausdenmoore (12), Jonathan Roberts
(10), John Remetta (11) |
Southlake Carroll High School |
Southlake |
TX |
85 |
1:26.10 |
Troy Burger (12), Andrew Steele (11), Travis Presley (12),
Pierce Bartine (11) |
Seven Lakes High School |
Katy |
TX |
86 |
1:26.12 |
Daniel Shtivelberg (12), Chris Hodges (12), Ryota Kuwahara
(12), Langston Fitts (12) |
Adlai E. Stevenson High School |
Lincolnshire |
IL |
87 |
1:26.13 |
Josh Smith (12), Brent Bazzell (12), Alec Niederland (10),
Troy Oates (10) |
Edison High School |
Huntington Beach |
CA |
87 |
1:26.13 |
Mike McWhirter (11), Adam Stacklin (11), Bailey York (10), Joe
Poletto (12) |
Waubonsie Valley High School |
Aurora |
IL |
89 |
1:26.14 |
John Mattern (11), Jake Markham (10), Alexander Rogachevsky
(12), Andrew Behrend (12) |
Cherry Creek High School |
Englewood |
CO |
89 |
1:26.14 |
Chris Dieter (12), Nick Kowaleski (11), Joey Chokran (12),
Kyle Gannon (11) |
St. Charles North High School |
St. Charles |
IL |
89 |
1:26.14 |
Russell Stack (12), Nick Gill (12), Lyle Anderson (12), Josh
Wang (10) |
University School |
Hunting Valley |
OH |
92 |
1:26.15 |
Neil Girmus (11), Ryan Hogan (12), Colin Donohue (12), Robert
Glover (11) |
Millard South High School |
Omaha |
NE |
93 |
1:26.22 |
Jack Dunn (12), Drew Krentsa (12), Daniel Krentsa (10),
Luciano Souza (11) |
Brookfield High School |
Brookfield |
CT |
94 |
1:26.23 |
Malique Elder (11), Will Lewis (12), Kevin Wylder (10), Andrew
Murch (12) |
Granite Bay High School |
Granite Bay |
CA |
94 |
1:26.23 |
Jan Lazny (11), Patrick Lawrence (12), Tristan Wilson (12),
Micah Cattell (12) |
State College Area High School |
State College |
PA |
96 |
1:26.26 |
Jeremiah Morren (11), Derek Bosko (11), Jonathon Maat (11),
Gage Mitchell (11) |
Holland High School |
Holland |
MI |
97 |
1:26.29 |
Ryan O'Donnell (12), Tony Donagan (10), Kevin Bennett (12),
Collin Morgan (12) |
McFarland High School |
McFarland |
WI |
98 |
1:26.30 |
Victor Chen (12), Sean Elmurib (9 ), Taylor Ford (11), Patrick
Goodenough (12) |
Saint Francis High School |
Mountain View |
CA |
99 |
1:26.34 |
Joe Krause (10), Gust Kouvaris (9 ), Joe Morgan (11), Patrick
Nodland (11) |
Brother Rice High School |
Bloomfield Hills |
MI |
100 |
1:26.35 |
Richard Willsey (12), Tommy Kelly (10), Ryan Peters (10), Gary
Lush (12) |
Countryside High School |
Clearwater |
FL |